Přidat komentář

Taxi versus carsharing

Váháte, zda je pro vás výhodnější využít taxi služby či carsharing? Následující článek vám prozradí 7 důvodů, proč vám s námi bude nejlépe.

 

1. MHD? Netřeba!

Přijedeme pro vás, kam nás zavoláte, a to do pěti minut. Odvezeme vás z vyčerpávající obchodní schůzky, o berlích z nemocnice, s přáteli z večírku nebo vás zachráníme přímo u domu vaší tchýně. Zatímco carsharing umožňuje, abyste si vyzvedli zamluvený vůz pouze na určených místech, taxi pro vás přijede kamkoli. Nemusíte kupovat „IDSku“, ani chodit pěšky.

 

2. Svezeme školáka, dědečka i lenochoda

Carsharing je určený pro aktivní a samostatné řidiče. V City Taxi Brno vyhovíme každému zákazníkovi. Máme speciálně upravená auta a služby šité na míru pro vozíčkáře, seniory, sedmičlenný rodinný klan či partu přátel, děti i domácí mazlíčky.

 

3. Mějte volné ruce

Svěřte řízení do rukou profesionálního řidiče a své si nechte volné. Zatímco se vezete v našem taxi, můžete plánovat schůzky, přečíst si noviny nebo zavolat babičce. Cestu ve sdíleném autě za vás nikdo neodřídí. Jedině vaše žena.

 

4. Jeďte rychleji

Víme, že váš čas je drahý. Pomáháme vám jej šetřit díky možnosti využívat preferenční jízdní pruhy i projet pěšími zónami. Brněnské kolony nejsou naším nepřítelem! Víte, že carsharing (sdílení auta) vám tuto výhodu neposkytne?

 

5. Parkování a tankování

Ať už vlastníte své auto, nebo jezdíte sdíleným vozem, musíte pravidelně čelit populární dvojce: strašákovi jménem „Parkování v Brně“ a otravovi „Hladovému oku“. Zabijte dvě mouchy jednou ranou a zavolejte City Taxi Brno– vyřešíme tyto nepříjemnosti za vás.

 

6. Pohodlně, flexibilně a bez papírování

Při carsharingu podepíšete smlouvu, zaplatíte kauci 5000 Kč, přijmete spoluodpovědnost pro případ nehody, zarezervujete si auto na požadovaný termín… a pak jedete. A co City Taxi Brno? Vytočíte číslo 14 004 a jedete!

 

7. Chraňme přírodu

Ulice jsou čím dál víc zahlcené auty a jejich emisemi. Carsharing i taxi služba nabízí zmírnění tohoto problému. Zatímco jedno sdílené auto průměrně nahradí až 10 osobních automobilů, jedno taxi vydá za 30 soukromých aut! Dbáme na životní prostředí i lidské zdraví, proto vám nabízíme cestování v automobilech s CNG či LPG úpravou. Vyberte si z našich moderních
a udržovaných vozů a vaše jízda bude ještě ekologičtější.

 

Pro radost přidáváme bonusovou osmičku:

8. Luxusní maličkosti navíc

Carsharing vám poskytne vybrané sdílené auto. City Taxi Brno vám poslouží vámi zvoleným vozem s profesionálním řidičem, nabídne možnost občerstvení, zapůjčení tabletu a další drobnosti, které zpříjemní vaši jízdu… Už máte vybráno?

 

Více informací naleznete na našich stránkách http://www.citytaxibrno.cz. Těšíme se na společnou jízdu!

CAPTCHA
Tato otázka slouží k tomu, abychom otestovali, že nejste spamovací robot.
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.