Přidat komentář

Cestování po Brně: tipy na aplikace, které musíte mít

Prolistovali jsme za vás obchod Google Play a iTunes a vybrali jsme nejlepší mobilní aplikace, které vám usnadní cestování v Brně. V článku naleznete tipy na aplikace pro turisty, zaměstnance, dojíždějící i místní obyvatele.

 

 

City Taxi Brno aplikace

S naší aplikací objednáte taxi do několika vteřin a ještě ušetříte. Pomocí aplikace jednoduše zjistíte orientační cenu a dobu trvání jízdy, na mapě uvidíte, jak se k vám blíží taxi včetně času, kdy vás vyzvedne. Dojezdové časy jsou do 5 minut od odeslání objednávky. Výhodou aplikaci je i sleva 17% na kilometr oproti jiným způsobům objednání taxi.

Více informací

 

Easy Brno – průvodce po Brně

Pomocník, který vám v Brně najde vše, co právě potřebujete. S aplikací si snadno nakoupíte jízdenku, podíváte se na aktuální dopravní situaci, najdete volné parkoviště a zjistíte, kde všude jsou po Brně cyklostezky. Kromě toho můžete omrknout aktuální program kin, divadel, informace o sportovních utkáních. Na mapě si můžete nechat zobrazit veřejné WC, bankomaty, nejbližší nemocnici, úřad či poštu.

Více informací

 

Offline mapa Brno

Nemáte mobilní data a potřebujete používat mapy v mobilu? Nevadí, s aplikací můžete jednoduše procházet mapy a hledat, to co potřebujete. Mapy zvládají vyhledávání dle názvu ulic i dle bodů zájmů (jako například muzea, hotely, kina, zastávky MHD, restaurace i kavárny).

Více informací

 

SMS jízdenka

Pomocí této mobilní aplikace máte možnost zakoupit jízdenku na městskou hromadnou dopravu. Nemusíte si pamatovat žádné kódy a telefonní čísla, pouze vyberete čas a počet zón, v kterých se v MHD budete pohybovat a stisknete tlačítko objednat. O zbytek se postará aplikace. Užitečnou funkcí je upozornění na končící platnost jízdenky.

Více informací

 

IDS JMK Poseidon

Aplikace vám ukáže aktuální odjezdy, kolik vás to bude stát a jak dlouho s MHD pojedete. Pro neznalé se hodí funkce, která vás dokáže navést na nejbližší zastávku. Jízdní řády nebo plány sítě můžete prohlížet online nebo si je stáhnout přímo do mobilu pro off-line prohlížení.

Více informací

 

Brno Travel Guide & Map

Aplikace vám ukáže ty nejlepší památky, atrakce a zajímavosti v Brně.  Během několika kliknutí si můžete vytvořit svůj cestovní itinerář ve svém telefonu. Ten si můžete sestavit sami nebo si jej upravit z tras, které vám aplikace sama sestaví. Více informací

Více informací

 

Líbil se vám výběr aplikací? Zapomněli jsme na nějakou, kterou používáte? Podělte se o ni v komentářích.

 

CAPTCHA
Tato otázka slouží k tomu, abychom otestovali, že nejste spamovací robot.
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.